Çince Tercüman mı arıyorsunuz?

ÇİNCE

Tercümanlık
uzmanlık alanımız

Fuarlar

İlki 1957 yılında düzenlenen Çin İhraç Malları Fuarı zamanla Çin İthalat ve İhracat Fuarına yani Kanton Fuarına dönüşmüştür. Her yıl ilkbahar ve sonbaharda düzenli olarak Çin’in güneyinde bulunan Guangzhou şehrinde gerçekleşmektedir. Fuarda tekstil, elektronik, hediyelik eşya, beyaz eşya, makina ve makina parçaları dahil olmak üzere daha birçok alandan katılımcıya ulaşabilirsiniz.Gelişmemiş ve gelişmekte olan ülkelere birçok ticari fırsat sunan bu fuar, ithalat ve ihracat yapan Türk firmaları için kaçınılmaz bir fırsattır. Çin Tercümanlık firması olarak Guangzhou, Shanghai ve Pekin’de düzenlenen birçok fuarda aktif olarak çalışmaktayız.

Pazar Araştırması

1.3 milyar nüfusu ile Çin, büyük bir pazar hacmine sahip. İnsanın güzel yaşam, kaliteli ürün ve hizmet ihtiyacı günden güne artıyor. Çin Tercümanlık firması olarak sizlere istediğiniz alanda ürün araştırması yapıyor ve farklı bölgelerden fiyat tekliflerini sizlere sunuyoruz. Gerektiği taktirde sizin adınıza firma ziyareti, fabrika gezisi ve güvenilirlik testini yapıyoruz.

ÇALIŞMALARIMIZ

Gerçekleştirmiş olduğumuz projelerden bazıları...

Uluslararası alanda gerçekleştiren fuarları, fabrika ziyaretleri, makina kurulumu ve mal yükleme işlemlerini baştan sona siz müşterilerimiz için fotoğraflayıp sizlere sunuyoruz.

Referanslar

KALİTE'DEKİ HEDEFİMİZ
MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİDİR

Çin Tercümanlık firması olarak birçok sektörde çalışmalar gerçekleştirdik ve Çince Tercümanlık alanında en iyisi olmayı, siz müşterilerimiz sayesinde başardık.

Client1
Client2
Client3
Client4
Client5
Client6
Client 9
Client10
Client11
Client12

ÇinceTercüme

Uygun Fiyat Garantisi
Kesintisiz Hizmet

Çince Tercüme ekibimiz her zaman birlikte çalışabileceğiniz yetenekli ve enerjik kişilerden oluşmaktadır.

Dosya Çeviri

Sayfa başı ücret ödeyerek dökümanlarınızı Çince, Türkçe, İngilizce ya da Koreceye çevirebilirsiniz.

Apply now

Gezi Turu

Çin, Hong Kong, Taiwan ve Güney Kore’de size özel turistik gezi programı yapıyoruz. Uzakdoğu kültürünü en iyi anlayabileceğiniz Çin Halk Cumhuriyetin’de sizleri tarihi ve modern kültürle buluşturuyoruz.

Apply now
BLOG

Son Paylaşılan Yazılar

Bir Uzakdoğu ülkesi olan Çin Halk Cumhuriyeti, Kültürü ve Çin Halkı.

× Canlı Destek - WhatsApp