KOTEYNIRLARINIZA ÜRÜNLERİNİZ YÜKLENİRKEN MÜHÜR TAKILANA KADAR CANLI İZLEYİN

Son dakika alınan biletlerin 8 bin tl ye kadar çıkmasından dolayı her ürün alımında Çin’e gelebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Bu durumlarda siparişleriniz teslim edilirken konteynırlara yükleme işlemi boyunca Skype ile sizleri görüntülü arıyoruz. Yükleme işlemi bitip mühür takıldığında siz de oturduğunuz yerden ürünlerinizin tamamıyla yüklendiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetimiz için sadece bir günlük tercümanlık ücreti talep etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

iOS

ŞAHSİ

Ticari veya başka bir sebeple şahsi isteklerinizi günlük ücretler karşılığında gerçekleştiriyoruz.

Responsive

İŞLETMECİ

İşletmecilerimizin Çin’den kaliteli ve ucuza ürün getirtebilmeleri için Pazar araştırtması yapıyoruz. Bunun için istediğiniz ürün bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi bize yollamanız yeterli.

Graphic

ŞİRKET

Şirketlere Tercümanlık, Konteynır Takipçiliği ve Pazar araştırması hizmetlerini sağlıyoruz. Konteynır takipçiliği için sayfada aşağı doğru ininiz.

Biz kimiz?

Çin Tercümanlık ekibi olarak çalışma arkadaşlarımızın herbirisi Çin’de yıllardır çeşitli alanlarda tercümanlık ve rehberlik hizmeti veren arkadaşlardan oluşmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda size en uygun tercümanımızı yönlendiriyoruz.

  • 129, Nanjing Rd, Pedestrian St,
    Huangpu, Shanghai, China

  • Çin Merkez Ofis
    +8613167057597

  • cintercumanlik@163.com

    Customer service
Cintercumanlik 2016